Hacked By ColdHackers & Mezopotamia Hackers & RojavaHackers & GerillaHackTeaM
   
   
 


Hacked By Rojavahackers. ColdHackers. Mezopotamia Hackers.GerillaHackTeaM    


KURD HALK ONDERI ABDULLAH OCALAN'IN 69. DOGUM GUNUNU BIZLERE BUGUNLERI VEREN OZGURLUK GUNESIMIZIN,!...

TUM HAKIKAT SAVASCILARININ 4 NISAN GUNUNU KUTLUYORUZ.BUGUN KURT TOPLUMU SAHSINDA DUNYA INSANLIGI ICIN ONEMLI BIR GUNDUR.
CUNKU ONDERLIKSEL DOGUS YENIDEN BIR OZGURLUK DOGUMUDUR.
TUM INSANLIGI BENIMSEMIS BIR ONDERLIK FELSEFESI SOZ KONUSUDUR,VE BUNUN ICIN!..


PKK HALKIN OZGURLUGUDUR,

ZAFERIN, KURTULUSUN PARTISIDIR!,

KURDISTAN SOMUTUNDA BUYUK BIR OFKE, BUYUK BIR INTIKAM HAREKETIDIR.

ONDER APO'NUN BASLATMIS OLDUGU OZGURLUK MUCADELESINI

HAKILERIN, KEMALLERIN, HAYRILERIN, MAZLUMLARIN, AGITLERIN, ZILANLARIN, BERITANLARIN, SAKINELERIN

BAGLILIK CIZGISINDE YASAMAKTIR

PKK HALKTIR ! HALK HER ALANDA MUCADELEYI YUKSELTECEKTIR..

PKK' DE CANLANDIRILAN OZGURLUK TARIHIDIR

AYAGA KALDIRLILAN INSANDIR

YURUDUGUNDE ZAFERI GETIREBILECEK KISILIKTIR

PKK YASAMA YURUYEN KANIN PARTISIDIR

PKK DEVRIMCI BIR TUTKUDUR

KURDISTAN SOMUTUNDA BUYUK BIR OFKE, BUYUK BIR INTIKAM HAREKETIDIR

PKK TARIHTEKI EN DEGERLI UMUTTUR

PKK, HALKIN OZGURLUGUNE KILITLENME HAREKETIDIR.

APOCU RUHLA FEDAI EYLEM GUCUNU YARATMANIN ADIDIR PKK..

PKK CIZGISI IDEOLOJISI ILE BASLAMIS VE ONUNLA GELISMIS BIRCIZGIDIR..

BIJI SEROK APO

BIJI PKK

BIJI KURD U KURDISTAN

SEHID NAMIRIN !
SEHID NAMIRIN!..
SEHID NAMIRIN!..


 
 
 
Hacked By ColdHackers & Mezopotamia Hackers & RojavaHackers & GerillaHackTeaM


/wp-includes/wlwmanifest.xml" />
Menu

Baján rendezik a fiú kosárlabda országos kadett bajnokság döntőjét

Kedves Versenyzők, Edzők! Tisztelt Játékvezetők, Sportbarátok!

A Bajai Bácska Férfi Kosárlabda Egyesület nevében köszöntjük a Sugó-Bau Fiú Országos Kadett Bajnokság döntőjének minden résztvevőjét, a felkészítő edzőket, valamint a versenyzőket elkísérő családtagokat, szurkolókat. Egyesületünk nagy megtiszteltetésnek és az utánpótlás nevelésünk elismerésének tartja e torna megrendezésének lehetőségét.

Az elmúlt évek rendezéseihez hasonlóan igyekszünk jó hangulatú, színvonalas versenyzési körülményeket és sportszerű mérkőzéseket biztosítani. Köszönet a sportrendezvényt lebonyolító csapatnak, a támogatóknak melyek hozzájárultak a sikeres lebonyolításhoz.

Gratulálunk a résztvevő csapatoknak, hiszen ez a kitartó munka és sok verejték eredménye, hogy a legjobb 8 kadett csapat közé jutott.
Gratulálunk, mert csapatként nyertetek.
Gratulálunk, mivel fegyelem és alázat van bennetek a kosárlabda iránt.
Gratulálunk az edzőknek az áldozatos munkájukhoz.
Gratulálunk a szülőknek mert a hétvégi programot és a mindennapokat a kosárlabdához alakították, alakítják.

Ez egy állomás a sportpályafutásotokban, de itt és most kell megmutatni ki a jobb a felkészültebb. A győztes a győzelemből a vesztes a vereségből merítsen erőt és adjon kitartást mindenkinek a későbbiekben. Hiszen egy sportolónak minden nap meg kell küzdenie az ellenfelével. A jó csapatból nőnek ki nagy egyéniségek és a nagy egyéniségek nélkül nincs igazán jó csapat.

Szeretnénk, ha ez a torna egy lépcsőfok legyen a magyar utánpótlás-nevelés felemelkedésében. Valamint a versenyzők és edzők fejlődését szolgálja. Vendégeinknek, hozzátartozóknak és a szurkolóknak izgalmas, színvonalas, sportszerű mérkőzéseket kívánunk.

A szurkolás és a versenyzés mellett ismerkedjenek meg Bajával, nézzék meg a város és a környék nevezetességeit, kóstolják meg a halételeket. Reméljük szeretett városunkban az eltöltött négy napban sok élménnyel és szép emlékekkel gazdagodnak vendégeink. Ha majd visszajönnek, kívánjuk, jó szívvel tudjanak gondolni a 2008.májusában Baján eltöltött időre.

Sportszerű mérkőzéseket, eredményes játékot, jó szurkolást mindenkinek!

A Bajai Bácska FKE elnöksége

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.