Menu

Baja ÚDKSE-Kiskunfélegyházi KC 80-66

Amatőr női NB I/B. Keleti csoport: Baja ÚDKSE – Kiskunfélegyházi KC 80-66 (24-19, 23-14, 15-10, 18-23). Ld.: Szöllősi 18/12, Kovács 13, Bozóki 12, Katona 11, Kühn 6, Hajdu 4/3, Tóth 8, Theodoreán 4, Kőhl 2, Szepsi 2, ill. Rajnai 17, Nagy D. 15/6, Reiner 13

A bajai lányok kissé álmosan kezdték a mérkőzést. A negyed közepén már vezettek pár ponttal de jól kapaszkodott az ellenfél. Kiegyenlített játék folyt a pályán és a 2. negyed közepén egyenlő volt az állás. Ekkor Szöllősi Bogi vezényletével egy 16 pontos sorozatot produkáltunk.

A 3. negyed közepén már 23 pontos előnyünk volt a fáradni látszó ellenféllel szemben. A bajaiak ekkor már sokat cseréltek. Az ellenfél védekezést váltott, zónáztak ami ellen nehézkesen támadtak a bajai lányok. A játék is ellaposodott, de magabiztos különbséggel, 16 ponttal vertük a félegyházi lányokat.

Ezzel a győzelemmel megőriztük hazai veretlenségünket és az alapszakaszt első helyen zártuk.