Menu

NB I/B: Tatabánya-Baja ÚDKSE 94-85

Amatőr női NB I., rájátszás az 1-10. helyért: Tatabánya-Baja ÚDKSE 94-85 (30-16, 27-24, 17-24, 20-21).
Baja: Theodoreán 14/6, Kácsor 2, Bozóki 31/6, Szöllősi 4/3, Kovács D. 10, Hajdú 14/9, Katona 11.

Az első félidőben a hazai csapat extra dobóteljesítménye (80%) és a mezőnyembereink gyenge védekezése miatt 17 pontos hátrányba kerültünk (57-40). A 3. negyed végére a feljavult védekezésnek és néhány távoli dobásnak köszönhetően 10 pontra felzárkóztunk (74-64). A következő néhány percben tovább csökkentettük a különbséget (74-70), de a támadásban elkövetett néhány hiba, valamint a játékvezetők számunkra nem kedvező ítéletei nyomán, ismét nőt a távolság a két csapat között. A végjátékban aztán Bozóki sérülése végleg megpecsételte sorsunkat.

Kitűnt: Bozóki, Theodorán, Hajdú.