Menu

A veretlen Törökbálint vereséggel távozott Bajáról

Férfi NB I/B: Bajai Bácska FKE-MTK Törökbálint 83-76 (15-18, 20-22, 24-11, 24-25).
Baja: Hosszú G. (17/3), Ágfalvi (34), Nagy D. (-), Mándity M. (17), Fehér Cs.(7). Csere: Kancsár Z. (4), Piukovics B.(-), Varga I.(-), Elmer T.(4), Szabó Á.(-).

A nagyon jó erőket felvonultató – a bajnokságban eddig veretlen – MTK az első félidőben igazolta az eredményeit és szoros negyedekben, de előnnyel mehetett az öltözőbe. A harmadik negyed egyértelműen a Bajáé volt. Agresszív kemény védekezéssel és nagyszerű csapatmunkával állva hagyták az ellenfelet a hazaiak. Ágfalvi vezetésével az utolsó etapban nem tudott már közelebb jönni a vendég csapat. A győzelmet a jó védekezésnek és az egységes csapat munkának köszönheti a Bácska.