Menu

Hannover 96 – Borussia Mönchengladbach

Tipp: 3,5 gól fölött
Odds: 2.75

Egy jó bajnoki rajtot vevő Hannover fogadja a bajnokságban idáig tavalyi önmagától messze elmaradó Mönchengladbachot. A Bundesliga 13. helyezettje látogat a 8. helyen lévő csapat otthonába. Eddigi mérlegeik: Hannover 3 győzelem, 2 döntetlen, 3 vereség, 16-13-as gólarány, 11 pont; Borussia 2-3-3-as mutató, 9-16-os gólkülönbség, 9 pont. A Hannover négy meccsen 10 gólt szerzett hazai pályán, a Gladbach négy meccsen 10 gólt kapott idegenben. Ebben a szezonban a hazaiak még veretlenek otthon, a vendégek még nem nyertek idegenben. A hazai gárda idén sokgólos mérkőzéseket játszik, mérkőzésein gyakran esik 3-4 gól, ám a vendégeknek is 3,1 a meccsenkénti gólátlaga. Huszti, Haggui és Cherundolo sokat tehet azért, hogy a Hannover ezúttal is pontosan és eredményesen szerepeljen, de a másik oldalon Arango, Xhaka és Jantschke is okozhat kellemetlen perceket az ellenfélnek. Egymás ellen gyakran játszik gólokban gazdag mérkőzést a két csapat, 2009-ben 5-3-as, 2010-ben pedig 6-1-es eredmény is volt. A hazaiaktól azt (is) várom, hogy a két szélen rengeteg támadást fognak vezetni és egy-két rögzített helyzetből gól szereznek majd. Egyáltalán nem bánnám, ha az első félidő végén három gólt mutatna az eredményjelző, mint ahogy azt sem, ha a meccs végén 3,5 gól fölötti lenne az eredmény.