Napoli – Chievo

SSC Napoli – Chievo
Tipp: Napoli hendikep -1
Odds: 2.30

Britos, valamint Paloschi, Squizzi, Rigoni, Sardo és Papp szerepel a maródiak listáján, így tehát nagy valószínűség szerint ők nem fognak játszani. A hazaiak viszont előreláthatóan a Hamsik, Pandev, Cavani trióval fognak rohamozni. Középen az Inler, Behrami duó, a széleken pedig Maggio és Zuniga fogja támogatni őket. Mazzari tréner rotációjának is köszönhetően, valamint az olasz csapatok EL-hez való hozzáállása miatt hétközben Ukrajnában buktázott a nápolyi csapat. Ott Cavani, Inler és Pandev is csak csere volt, Hamsik pedig el sem utazott Dnyepropetrovszkba. Az olasz bajnokságban nincs túl rossz passzban a Napoli. Jelenleg dobogós helyen (a harmadikon) áll a csapat és mindössze egy – a Juventus otthonában begyűjtött – veresége van. Hazai pályán mind a négy meccsét megnyerte a Napoli, gólaránya 10-3, szóval a vendégek nem sok vizet szoktak zavarni Dél-Olaszországban. A Chievo a kiesést jelentő 18. helyen állnak, eddig mindhárom idegenbeli meccsüket elbukták és mindössze egy gólt szereztek. Ma teljes csapattal lép pályára a Napoli, ráadásul nyernie kell, hogy feledtesse az ukrajnai kisiklást. Arra számítok, hogy a Chievo szervezetten fog védekezni, de a második félidő közepére elfáradnak a játékosok és bedarálja őket a Napoli.