Menu

ExtremeMan Nagyatád: Flander Marci Ironman magyar bajnoki címet, Juhász Ágnes bronzérmet szerzett

Flander Márton

Nem sokkal a korosztályos Ironman Európa-bajnoki cím megszerzése után újabb szenzációs eredményt ért el Flander Márton: a Mogyi SE triatlonistája Ironman magyar bajnoki címet szerzett a Triatlon Magyar Nagydíj keretein belül Nagyatádon rendezett ExtremeMan hosszútávú triatlon országos bajnokságon. Flander Márton 8 óra 26 perc 19 másodperc alatt teljesítette a 3,8 km úszásból, 180 km kerékpározásból és 42,2 km futásból álló távot. A Mogyi SE sportolója saját korcsoportjában és az abszolút versenyben is magyar bajnok lett.

Nem csak a férfiak, hanem a nők versenyében is éremnek örülhetett a Mogyi SE, ugyanis Juhász Ági abszolútban a 3. helyen, saját korcsoportjában pedig a 2. helyen végzett. Időeredménye: 11 óra 18 perc 41 másodperc.