SEHID NAMIRIN!..

/wp-includes/wlwmanifest.xml" />
Menu

Triatlon VB: Bicsák Bence 12. lett

20140831-bicsak-edmonton-10439455_897636850279927_7763410010091394506_nBicsák Bence (Mogyi SE) a 12. helyen ért célba a kanadai triatlon világbajnokság junior futamában. A Mogyi SE versenyzője 57 perc 29 másodperc alatt teljesítette a távot. Az első helyen a francia Raphael Montoya végzett, míg a második helyen az ausztrál Jacob Birtwhistle, a harmadikon pedig a szintén ausztrál Calvin Quirk ért célba.

ITU Triatlon Világbajnokság, Edmonton (Kanada)
2014-08-29

Eredmények (a dobogósok és a magyar színeket képviselő mogyis sportoló):
1 Raphael Montoya FRA 56:27
2 Jacob Birtwhistle AUS 56:28
3 Calvin Quirk AUS 56:45
12 Bicsák Bence HUN Mogyi SE 57:29

Bicsák Bence beszámolója a Facebookon: – A 12. lettem az edmontoni junior vb-n! Végre sikerült úgy úsznom, ahogy tudok, kikerültem a verekedéseket, kb 15-nek jöttem ki a vízből. Bringán hamar összeállt egy 40 fős boly, így fejben már koncentrálhattam a futásra. Sikerült a mezőny elején leszállnom a kerékpárról, azonban annyira szerencsétlen voltam a depóban, hogy eldőlt a bringám, és így nem az elején, hanem 40-nek mentem ki futni. Az elején maxon mentem, megpróbáltam minél hamarabb felérni, de a második kör elején beszúrt az oldalam. Azért így is sikerült életem egyik legjobb eredményét elérni, ami lehetett volna jobb is, de ami idén minden versenyen összejött, az most nem volt tökéletes. Nagyon szépen köszönöm a szurkolást mindenkinek!