/wp-includes/wlwmanifest.xml" />
Menu

X. Mogyi Triatlon Verseny: Faldum Gábor a szupersprintet is megnyerve duplázott

20150621-DSCI3772

Faldum Gábor erődemonstrációt tartott és megmutatta mindenkinek, hogy ki az úr a háznál. Egyedül csak neki sikerült a duplázás, azaz a házigazda Mogyi SE válogatott triatlonistája a szombaton szerzett magyar bajnoki cím után vasárnap is diadalmaskodott a X. Mogyi Triatlon Verseny férfi elit szupersprint futamában és az 1. helyezés mellé megnyerte a 100 ezer forintos pénzdíjat is. A második helyen Tóth Tamás (Budaörsi TK) végzett, a harmadik helyezett pedig az elképesztő futást produkáló és a 8. helyről a dobogóra felfutó Bicsák Bence (PSN Zrt.) lett.

A nők szupersprint versenyében nem jött össze a duplázás: a végig taktikusan versenyző Kovács Zsófia (Budaörsi TK) elsőként ért célba a szombati győztes, ám ezúttal csak 2. helyezett Horváth Zsanett (Uniqa Team Újbuda) előtt. A harmadik helyen a tiszaújvárosi TVK-Mali triatlonistája, a nap folyamán végig kiválóan teljesítő Putnóczky Dorka végzett.

X. Mogyi Triatlon Verseny elit szupersprint, Baja.