Menu

OB: Végvári és Köller aranyérmet szerzett

20161030-felnott-ob

Judo felnőtt I. osztályú országos bajnokság, Kecskemét 2016.10.29. Nagyszerűen szerepeltek a mogyisok a judósok felnőtt országos bajnokságán. Hárman is a döntőig meneteltek. 66 kg-ban Végvári Martin, míg 81 kg-ban Köller Milán nagyszerű versenyzéssel szerezte meg az első helyet.

A női +78 kg-ban Szigetvári Mercédesz minimális vereséggel maradt le a bajnoki címről. Csete Margit rutinos versenyzéssel szerezte meg a bronzérmet. Szigetvári Szilárdnak sem sokon múlott a bronzérem megszerzése, így 5. helyezéssel zárt. Knetig Emőke sérülten versenyezve szerzett hetedik helyet. Katzenmajer Kíra, Őri Csanád és Husti Benjamin is minden dicséretet megérdemel, de nekik sajnos most nem sikerült helyezést elérniük.

Az egyesületek közti éremtáblán a Mogyi Bajai Judo Club a második helyen végzett!